Další reference

Michal Rez

student

Potřeboval jsem vyřídit povinné ručení na svůj první vůz a bylo mi jasné, že to nebude nic levného. Rozhodnul jsem se oslovit Lukáše a jelikož nejsem moc důvěřivý typ, tak jsem také hledal sám po internetu. Už asi tušíte jak to dopadlo... Díky Luke a doporučuji. 

David Kurka

programátor

Lukáš mi pomohl uvědomit si, jak důležité je zodpovědně se starat o své finance, a také jak zajímavé může být investování. Jsem rád že spolu můžeme spolupracovat. 

Miloslava Kurková
učitelka

S panem Mácsaiem jako finančním poradcem jsem spokojena. Oceňuji profesionální přístup a přehled v oboru finančnictví a příjemné vystupování.  

Nikol Oswaldová

obchodní zástupkyně

Pan Mácsai mě kontaktoval již před lety, ale neměla jsem zájem spolupracovat. Hlavně proto, že jsem si říkala, že žádného poradce nepotřebuji. Avšak loni v létě jsem souhlasila s další schůzkou. Vyložil mi velmi srozumitelně jaké jsou možnosti řešení mé situace, do které jsem se dostala v průběhu let díky své nevědomosti. Pomohl mi zlepšit a dlouhodobě řešit mé problémy. Kdybych se s ním dala do spolupráce hned na první schůzce, pravděpodobně by byla má situace lepší. Škoda, že mé mladší já nebylo chytřejší. 

Petr Popelka

student

Lukáš mi kromě pomoci s řízením mého kapitálu také nabídl mnoho pohledů do světa financí. Určitě nelituji být jeho klientem a mohu jenom doporučit! Férový přístup dobrého člověka. 

David Girič

vlakový strojvedoucí

Dobrý přístup a rychlé jednání. 

Jakub Janík

elektromechanik

Ochotný, spolehlivý a diskrétní poradce. Jsem rád, že mám důvěryhodného člověka, na kterého se mohu obrátit pro radu nebo s problém ohledně mých financí.

Tibor Novotný

back office worker - anglický jazyk

Lukáš je fajn chlap. Když potřebuju něco s penězi, tak mi poradí a nenabízí mi žádné zpropadené nesmysly, co nepotřebuju. A když něco vysvětluje, řekne to jako normální člověk a ne tím zpropadeným pojišťováckým žargonem.

Karel Polášek

pracovník v reklamní agentuře

Lukáš = férové jednání, splnění mých představ, profesionální přístup a individuálně zvolená cesta. Za mě celková spokojenost.

Lukáš Modlitba

majitel sportovního baru

Lukáš má profesionální přístup a znalosti, díky kterým dokáže řešit spoustu situací a problémů.

Jessica Bozková

představitelka managementu kvality

Ochota, vstřícnost, rychlost a přátelské jednání - to se mi na práci Lukáše líbí.

Rostislav Oslzlý

policista

Na Lukášovi oceňuji hlavně přátelský a rychlý přístup. Je vždy ochotný se vším pomoci.

Jiří Vlasák

recruiter

Lukáš Mácsai je člověk, který neustále roste a posouvá se vpřed.

Barvičovi

rodina

Máme výborné zkušenosti s tímto mladým mužem. Zatím nám vždy velmi dobře poradil. Je ochotný a věnuje spoustu času klientům a jejich individuálním potřebám.

Kamil Kasala

manažer 

Spolehlivý partner.

Jiřina Francová

pokladní

Lukáš je ochotný a vstřícný. Rychle jedná. Díky němu nemusím travit čas v pojišťovnách a bankách.

Jana Kopčíková

kontrolorka kvality

Líbí se mi velice profesionální, vstřícný a ochotný přístup. Dobře mi poradil a pomohl mi ve všech směrech, co finanční poradenství nabízí. S poskytnutými službami jsem velmi spokojená a těším se na pokračující spolupráci.

Nikol Cupalová

kuchařka

Má zkušenost s Lukášem je velmi pozitivní. Je ochotný a vždycky mi vyšel vstříct. Na mé dotazy mi srozumitelně odpověděl a poradil. Můžu jen doporučit.

Bortlíkovi

rodina

Děkujeme za poradenství a pomoc. Těšíme se na další spolupráci.

Michaela Polachová

obsluha lisu

Ačkoliv jsem z počátku spolupráci s Lukášem odmítala, po čase jsem se na něj obrátila, zda by mi nemohl pomoci. Od té doby má pod svými křídly veškeré mé finance a jsem za to ráda.

Michal Škamrada

učitel

O Lukáši mohu mluvit jako o profesionálovi, který financím rozumí. Velmi pozitivní je i jeho individuální přístup, nikoho do ničeho nenutí a nabízí více alternativních řešení. Jeho služby určitě doporučuji.

Lukáš Hladík

elektromontér

S Lukášem jsem se prvně potkat odmítl, jelikož jsem nevěděl, co mě čeká. Nakonec jsme se ale sešli v přátelském prostředí restaurace a tam mi vysvětlil, v čem by mi mohl být prospěšný. Od té doby spolu spolupracujeme a mohu jedině doporučit. 

Stanislav Sevelda

fitness trenér

Lukáš je mladý sympatický muž, který dokáže pomoci v každé situaci. Svou analýzou vyhodnotí situaci a dle ní přípraví nejlepší možné řešení.

Radek Michalik

číšník

Lukáš ví o čem mluví, poradil s investicemi. Nabídl lepší pojištění jak na auto tak i životní. Doporučil bych všem.

Lenka Balášová

recepční

Na Lukášovi se mi nejvíc líbí to, že umí dobře poradit a ještě se člověk dozví i něco nového. Udělá si na každého čas co nejdřív a najde řešení, které je pro člověka opravdu výhodné a pomůže s jakýmkoliv problémem.

Anna Láníčková

ošetřovatelka v domově seniorů

Lukáš mi pomohl v oblasti životního pojištění. Mimo to mi doporučil, co mohu dělat se svými uspořenými penězi z prodeje nemovitosti a jak se připravit na rentu. Mohu doporučit jeho rychlé a zodpovědné jednání k prospěchu klienta. 

Lenka Matulová

účetní

I přes mou počáteční nedůvěru mě pan Mácsai přesvědčil, že svou práci dělá poctivě a se zapálením pro věc. Spravuje finance naší rodiny již několik let a jsme moc spokojeni. Všem doporučuji.

Klára Pijáčková

manažerka

Lukáš je profesionál, který je vždy ochotný poradit a vysvětlit vše ohledně financí. 

Pavel Hájek

seřizovač strojů

Díky Lukášovi nemusím trávit čas po bankách a pojišťovnách. Když něco potřebuji, stačí zavolat a sejdeme se třeba v devět večer v kavárně. Jsem rád, že mám poradce, kterému mohu věřit. 

Pavel Gajdoš

majitel psího salonu

Ač mam nedůvěru po zkušenosti z finančním poradcem, tak Lukáš mě velmi mile překvapil tím, jak se na finančním trhu orientuje. Má znalosti a opravdu ví o čem mluví. Dokáže vše podrobně popsat a vysvětlit. Kdykoliv je potřeba tak je ve spojení, což je velké plus.  

Marie Ludínová

adm. pracovnice

Lukáš je finanční poradce jak se patří. Snaží se svým klientům vyjít vstříc. 

Jakub Redek

elektrikář

Výborná komunikace a přístup, rychlé jednání a vlastní iniciativa.

Jaroslav Hicl

strojírenský technik

Lukáš mi pomohl seřídit si finance a dostát finanční gramotnosti. Kdykoliv mám problém, vždy mu mohu napsat nebo zavolat. Vždy mi je ochotný pomoci v jakékoliv situaci. 

Zemánkovi

rodina

Snaživý, pečlivý. Jsme víc než spokojeni.  

Kamil Stehlík

OSVČ

"Zasloužil bys opravdu pěknou recenzi. My jsme totiž spokojení víc, než jsme si vůbec dokázali představit. Patří ti velké díky za kompletní péči o klienta a hlavně že jsi sám od sebe řešil i to, co nebyla vůbec tvá starost. Úžasná spolupráce díky které přes nečekané komplikace spokojeně bydlíme. Ještě jednou mockrát děkujeme za tvé schopnosti a ochotu."


Jaborníkovi

rodina

S Lukášem a jeho prací jsme spokojeni. Vždy je připravený a ochotný nám se vším poradit. Oceňujeme vzájemnou loajalitu a důvěru.

Jaroslav Kříž

zedník

S Lukášem jsem začal spolupracovat cca před pěti lety. Tento mladý šikovný muž dokáže zařídit v podstatě vše na co si vzpomenete a když si nevíte s něčím rady, pomůže ve dne i v noci a ještě s úsměvem na tváři. Musím říct, že se hodí mít takového spolehlivého člověka na blízku.

Radim Krmíček

administrativní/IT pracovník

Jsem s naší spoluprací spokojen. Lukáš vždy dokázal vyhovět mým požadavkům a najít nejlepší možné řešení.

Nina Šmerdová

číšnice

Skvělá spolupráce, upřímnost a hlavně pomoc, kterou jsem hledala. Lukáš je skvělý poradce, který mě od první chvíle pochopil a maximálně vyslechl. Není jako ostatní poradci, kteří nahání lidi ohledně spolupráce a nutí je do nesmyslných věci. S čímkoliv se na něj můžu obrátit a vím, že toho nebudu litovat. Nemusím vlastně nic vyřizovat, což je skvělé pro lidi, kteří neví kde jim hlava stojí. Jde vidět, že jeho práce ho plně naplňuje a baví a to je to hlavní. Kdykoliv zavolám či napíšu, je hned k dispozici a vždy rád pomůže. S mou zkušeností můžu jen doporučit! 

František Michna

zedník

Lukáš mi pomohl na bance se snížením splátek a úroků, také se zkrácením doby splácení. Upravil mi pojištění na míru a přítelkyni penzijní spoření. Spolupráce byla rychlá a s někým, kdo tomu rozumí. Moc mu za to děkuji a těším se na další spolupráci.

Ivana Kachyňová

účetní

Spousta papírů, odborné fráze a plná hlava informací? Tohle neznám, mám totiž Lukáše. Veškeré finanční záležitosti mám v rukou odborníka a sama mám čas věnovat se sobě a rodině. Vřele doporučuji, Lukáš je profík s velkým "P". 

Apolonia Šmídová

mateřská dovolená

Na schůzku jsem neměla moc chuť, ale s Lukášem se znám spoustu let a jelikož jsem samoživitelka a vím, že je potřeba mít zadní vrátka, na schůzku jsem nakonec přišla. Nic v podobě manipulování se nekonalo, Lukáš se mnou vše probral, doporučil mi, co by pro mě bylo vhodné. S ničím na mě netlačil, když byla potřeba schůzku přesunout, primárně z důvodů souvisejících s péčí o dceru a mým VŠ studiem, nikdy nebyl problém. Jeho jednání je korektní a i edukaci, kterou mi o financích dal, považuji za důležitou a pomocnou.

Enzo Schön

provozní

Lukáš ví, co dělá. Poradil mi jak se starat o mé finance tak, aby mě nic nečekaného nezaskočilo. Provedl se mnou kroky, které by měly těmto nečekaným situacím předcházet. S Lukášem a jeho přístupem jsem spokojený.

Tomáš Mlýnek

justiční stráž

Co se týče financí, řekl bych že Lukáš je chlap na správném místě. Z mé osobní zkušenosti vím, že se na něj můžu v případě nouze vždy obrátit a spolehnout. Pomohl mi získat si dokonalý přehled o úsporách, vypracuje všechny různé druhy pojištění, nebo nastaví hypotéku. To pro něj není žádná překážka. Je vždy ochotný, třeba jen poradit, ale i předložit podrobnou analýzu. Je iniciativní, vstřícný, zapálený a navzdory k jeho mladému věku nadupaný zkušenostmi. Má perfektní profesní přehled. Jeho spolupráci a poradenství můžu klidně a bez obav doporučit.

Michal Prosecký

skladník

Lukáš je pro mě důvěryhodný člověk s profesionálním přístupem a vždy rád ochotně poradí. Spolupráce se mi vyplácí. 

Kristýna Balážová

servírka

Rychlé jednání a super přístup.


Martin Nešpor

tiskař

Naprostá spokojenost, hodně jsem se naučil a dozvěděl. Neskutečně mi to pomohlo.

Lukáš Tomešek

inženýr kvality

Umí dobře poradit. Dokáže nahlížet na zavedené produkty kriticky a vhodně přizpůsobí jejich volbu v kombinaci s poskytující institucí. Pokud něco vysvětluje, jde na to jasně, stručně, bez pohádek. Vždy má po ruce více variant a nikdy nehraje na jedinou kartu. 

Monika Giričová

grafička

U Lukáše oceňuji převážně přátelský přístup a to, že je ochoten pomoct i v nevšední hodinu. Služby, které nabízí, jsou fér. Díky němu nemusím běhat po bankách a pojišťovnách, vše vyřídí za mě a já se tak můžu ve volném čase věnovat jiným činnostem než úřadování. Největší plus je to, že mi nenabízí zbytečnosti, které nepotřebuji. V případě, kdy chci vyřídit povinné ručení, odcházím skutečně s povinným ručením a ne s nesmyslnými pojistkami. Je to profesionál a já jej za mne velmi doporučuji. 

Hana Bublíková

zdravotní sestra

Děkuji za perfektní spolupráci. Jednání na rovinu, jednoduše vše vysvětlí. Hledá to nejlepší řešení pro klienta. To je to, co každý klient od svého poradce očekává.

Nikola Sciranková

operátorka výroby

Komunikace na výbornou. Spolupráce bez problému, příjemná atmosféra v kanceláři. Můžu jedině doporučit svým známým.

Livia Vladárová

montérka

Se spoluprací jsem moc spokojená, pomohl mi nastartovat plány s mým podnikáním a inspiroval mě, abych začala šetřit.

Lucie Balcárková

testování chem. ochrany pro rostliny

Dozvěděla jsem se mnoho nových informací a s vhodným nastavením produktů dle doporučení teď přesně vím, jaká je moje finanční situace do budoucna. Můžu dopředu naplánovat některé větší výdaje a jsem v klidu, protože vím, že na to budu mít zdroje. 

Martina Szaniszlová

administrativa ve stavební firmě

Profesionální přístup a řešení dle našich potřeb.

Partners Financial services a.s. - centrála: Türkova 2319/5b, Chodov, 149 00 Praha 4 – Chodov Praha 11 
Povinně zveřejňované informace podle čl. 3, čl. 4 odst. 5 a čl. 5 nařízení EU 2019/2088 o zveřejňování informací souvisejících s udržitelností v odvětví finančních služeb: Lukáš Mácsai, Národních Hrdinů 13/3 je vázaným zástupcem společnosti Partners Financial Services, a.s., proto při investičním nebo pojišťovacím poradenství postupuje stejně jako tato společnost stran začleňování rizik týkajících se udržitelnosti i zohledňování hlavních nepříznivých dopadů na faktury udržitelnosti a dodržuje stejné zásady odměňování. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!