• Nebojte se mi zavolat či napsat, seznamující schůzka se mnou opravdu nic nestojí a stát nebude, můžete získat zajímavého člověka pro svůj finanční život, nebo se pouze informovat.
  • Disponuji se čtyřmi možnými místy pro schůzku v kancelářích. Hlavní kancelář mám v Břeclavi, po domluvě je možno setkat se v kancelářích v Hodoníně, Brně či Zlíně. Nebráním se však schůzce kdekoliv jinde - ani u vás doma. Jsem velmi mobilní. Nebráním se možnosti setkat se i online - a to bez žádného složitého vybavení. Stačí k tomu kamera na telefonu. Tuto formu si v moderní době spoustu klientů oblíbilo.

Lukáš Mácsai - Partners financial services, a.s.

Národních Hrdinů 3, Břeclav

+420 732 967 497

lukas.macsai@partners.cz

Facebook - Lukáš Mácsai

Instagram - Lukáš Mácsai

Partners Financial services a.s. - centrála: Türkova 2319/5b, Chodov, 149 00 Praha 4 – Chodov Praha 11 
Povinně zveřejňované informace podle čl. 3, čl. 4 odst. 5 a čl. 5 nařízení EU 2019/2088 o zveřejňování informací souvisejících s udržitelností v odvětví finančních služeb: Lukáš Mácsai, Národních Hrdinů 13/3 je vázaným zástupcem společnosti Partners Financial Services, a.s., proto při investičním nebo pojišťovacím poradenství postupuje stejně jako tato společnost stran začleňování rizik týkajících se udržitelnosti i zohledňování hlavních nepříznivých dopadů na faktury udržitelnosti a dodržuje stejné zásady odměňování. 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!